ЦОН - Вести

Вести ЦОН-а

2017

Први час на предмету Методика праћења и оцењивања (изборном предмету за студенте мастер студија историје, филозофије, социологије, класичних наука, историје уметности) биће одржан у уторак 31.10.2017. од 9.45-13 чaсова у учионици ЦОН-а.

2017

Центар за образовање наставника расписује Јавни позив за програм учења током читавог живота "Образовање наставника предметне наставе" за стицање 36 ЕСПБ педагошко-психолошко-методичке области за рад у школи и полагање испита за наставничку лиценцу. У прилогу се налазе текст Јавног позива и Пријавни лист за кандидате.

2017

У уторак 3. октобра са почетком у 13.15 часова у учионици ЦОН биће одржан уводни час из предмета Језик и образовање.

Сеп

2017

У прилогу се налазе нови термини за предају портфолија и полагање испита из предмета Школска пракса 1 у августовском року.

Мај

2017

У прилогу можете наћи термине испита који се реализују у Центру за образовање наставника.