Накнадна пријава за програм менторисања „бруцоша”

Студентски парламент Филозофског факултета и ове године организује програм менторисања бруцоша. Позивамо све бруцоше и студенте са друге и виших година студија, који би могли да буду ментори бруцошима, а који то до сада нису урадили, да се накнадно пријаве за програм менторисања бруцоша.

Бруцоши ће за ментора добити колегу студента са друге, треће или четврте године студија и то са исте студијске групе. Студенти са друге или виших година студија ће се добровољно пријавити како би бруцошима били нека врста неформалних ментора. Они ће бруцошима помагати око сналажења на факултету и са факултетским службама, око пријаве испита, даваће им савете и усмерења током академске године и биће им на располагању ако имају било каква друга питања.

Попуњавањем анкете, којој се може приступити путем који се налази у наставку, се пријављујете за програм, као ментор, или као бруцош: https://forms.gle/eJJD7rtNDb2gPXiX9

Верујемо да ће на овај начин бруцошима сналажење кроз прву годину студија бити знатно олакшано.