Пријем нових чланова Удружења студената филозофије „Ноесис"

Поштоване колегинице и колеге,

Ради обављања студентских активности и укључивања нових студената филозофије у све аспекте студентског живота на Филозофском факултету, Удружење студената филозофије „Ноесис" прима нове чланове. Пријаве за пријем нових чланова трају до 23. октобра 2023. године, а могу се у електронском облику поднети попуњавање формулара који је доступан на линку:

Удружење студената филозофије „Ноесис" је студентска организација основана ради остваривања циљева у области заштите и остваривања права и интереса студената филозофије на Филозофском факултету, подстицања студената на академски рад и развој и промовисања филозофије. УСФ „Ноесис" организује различите занимљиве активности, попут дискусија, семинара и трибина, читалачких секција и часописа, али и активности које се односе на положај студената у наставном процесу на Филозофском факултету. Такође, УСФ „Ноесис" је једна од пет званично регистрованих студентских организација на Факултету и као таква узима учешће у раду органа и тела Факултета и Универзитета посредством својих представника.