Мај

УБ ЦЗРК - КАДАР ДА БУДЕМ КАДАР

Универзитет у Београду - Центар за развој каријере и саветовање студената и ове године организује програм КАДАР ДА БУДЕМ КАДАР, који ће се реализовати у периоду од 30. маја до 6. јуна 2022. године, а намењен је студентима завршних година.

Седамнаести циклус програма обухватиће тренинге неких од најзначајнијих вештина као што су: презентационе вештине, критичко мишљење и решавање проблема, вештине комуникације, организације рада, решавање конфликта и асертивност. Студенте ће током недељу дана вештинама учити експерти из компанија Ахолд Делез, Адванс Интернешнл Нелт Група, Винкула Бајотек Груп, ДигиталБи, као и из психолошког саветовалишта Мозаик.

Линк за пријаву је следећи: http://skr.rs/zMCp

Позив за пријављивање отворен је до 25. маја до поноћи. Број места је ограничен а пријава неопходна.

Уколико студирате или сте недавно дипломирали на Универзитету у Београду, нисте до сада били у прилици, а јако бисте желели да унапредите вештине неопходне за наредне каријерне кораке и успешну транзицију у свет рада, ово је програм за вас! Очекује вас укупно 30 сати корисних информација, вежби, примера из пословног света, тестирања претпоставки о успеху у сигурном и подстицајном окружењу и забавног дружења са колегама са различитих факултета. Учићете од успешних људи беспрекорних биографија који имају велико искуство у држању тренинга запосленима, одличне оцене за тај интерактивни рад и спремних да знање поделе са Вама на студиозан и посвећен начин.