Нов

Светски дан детета на Филозофском факултету 20. новембра, од 11 до 16 часова

Светски дан детета на Филозофском факултету Позивамо Вас да посетите Филозофски факултет Универзитета у Београду, који у сарадњи са UNICEF Србија, обележава Светски дан детета у уторак, 20. новембра 2018. од 11 до 16 часова акцијом у холу приземља Факултета.

Ове године тема Светског дана детета је #ПлавоЗаСвакоДете (#GoBlue for every child) са идејом да уједначеном бојом многобројне акције широм света скрену пажњу на права деце.

Филозофски факултет се акцији прикључује организовањем хуманитарне акције у оквиру које ће се у замену за донације UNICEF-у добијати књиге које су даривали запослени и студенти Филозофског факултета.

Обележавању Светског дана детета придружује се и Клуб студената педагогије Филозофског факултета, који ће представити активности Клуба.

Посетите Филозофски факултет у Београду, дајте донацију UNICEF-у у замену за књигу и прикључите се обележавању Светског дана детета!