Нов

79.095,00 динара УНИЦЕФ-у у оквиру хуманитарне акције поводом Светског дана детета на Филозофском факултету

Са великим задовољством вас обавештавамо да је током хуманитарне акције за прикупљање донација УНИЦЕФ-у поводом Светског дана детета, коју је Филозофски факултет организовао 20. и 21. новембра 2018, прикупљено 79.095,00 динара.

Захваљујемо свима који су донирали књиге, студентима волонтерима и Клубу студената педагогије. У прилогу вести можете наћи и захвалницу која је стигла из УНИЦЕФ-а.

Овим путем желели бисмо да упутимо позив студентима, наставницима, сарадницима и пријатељима Филозофског факултета да донирају књиге и у току године, како бисмо наставили са традицијом организовања хуманитарних акција. За преузимање књига (стручних, романа, стрипова, књига за децу…) у току године можете се обратити на мејл mila.bakic@f.bg.ac.rs.