Јун

Списак са бројем бодова на пријемном испиту и жалбе на тестове знања и опште информисаности

Списак са бројем бодова које су кандидати стекли на пријемном испиту (максимум 60 поена, и то 30 поена на тесту знања односно писменом раду, и 30 на тесту опште информисаности) истакнут је на стаклима Факултета ка Академском платоу и на сајту Факултета, на страни www.f.bg.ac.rs/buduci_studenti/prijemni_rezultati (рубрика За будуће студенте, линк Бодови са пријемног испита).

Кандидати који сматрају да им број бодова није тачно утврђен могу поднети жалбу на шалтерима Одсека за студентска питања и у жалби морају прецизно навести на који тест, затим, на које конкретно питање и одговор и из ког разлога се жале. Уз жалбу се прилаже накнада у износу од 400 динара, која се, уколико је жалба основана, одмах враћа кандидату. Термин за подношење жалби је 29.06.2018. од 10.00 до 12.00 сати. Кандидати могу остварити увид у сопствене тестове од 12.00 до 14.00 часова према распореду који се налази у прилогу.