Јул

Обавештење о хуманитарној акцији подршке студентима са хендикепом

Синдикат запослених Филозофског факултета, 25. маја 2017. године организовао је хуманитарну акцију подршке студентима са хендикепом у сарадњи са Центром за студенте са хендикепом и прикупио износ од 113,630,00 динара. Документација о уплати добровољних прилога налази се на страници Синдикат/Хуманитарне акције. На рачун СЗФФ уплаћен је и износ од 21.300,00 са хуманитарне акције коју је организовао СКОНУС у мају 2016. године. Добровољни прилог прикупљен на хуманитарној акцији "Студентски бал" на Белом двору, био је такође намењен набавци асистивне технологије за студенте са хендикепом. Захваљујемо се организацији СКОНУС на донацији. Укупна средства у износу од 134.930,00 динара уплаћена су на рачун "Althea" организације која ће до краја септембра набавити и уградити два сензорна система за обавештавање у лифтовима и информационе таблице од клирита на Брајевој азбуци.

У име ИО Синдиката запослених ФФ
проф.др Лидија Радуловић