Вести ЦОН-а

Нов

2020

Наредни час ће бити одржан 10.11. od 09:45 do 13:00 посредством Zoom платформе. Информације о предмету и Линк преко кога се можете прикључити настави можете наћи на платформи Гугл учионица, на адреси https://classroom.google.com/u/3/c/MjAxMjgwNzY0ODY0

Нов

2020

На јавни позив за упис на програм „Образовање наставника предметне наставе“ у мајском и у октобарском року пријавило се 12 кандидата. На основу приложене документације Комисија за упис је проценила да кандидати задовољавају услове за упис на програм. У прилогу се налази Коначна листа са бројем признатих ЕСПБ наставничког образовања.

2020

Настава на изборном предмету Методика праћења и оцењивања, за студенте мастер студија почиње да се реализује од уторка, 3.11.2020. Први час биће одржан уживо, у учионици ЦОН-а и то: од 9.30h за студенте чије презиме почиње словима од А до М азбучним редом, и од 11h за студенте чије презиме почиње словима од Н до Ш азбучним редом.

На истом сусрету студентима ће бити дате основне информације о настави на предмету Методе и технике наставног рада.

2020

Филозофски факултет Универзитета у Београду расписао је други конкурс за упис студената на мастер академске студије у школској 2020/2021. години. Међу студијским програмима за које можете конкурисати налази се и мастер програм "Образовање наставника предметне наставе", који реализује Центар за образовање наставника Филозофског факултета. Пријемни испит за мастер програм "Образовање наставника предметне наставе" ће се одржати 23.10. у 15:45 у учионици Центра за образовање наставника. У прилогу су дате додатне информације о упису на овај мастер програм.

2020

На јавни позив за упис на програм „Образовање наставника предметне наставе“ у октобарском року пријавило се десет кандидата. На основу приложене документације Комисија за упис је проценила да кандидати задовољавају услове за упис на програм. У прилогу се налази Прелиминарна листа са бројем признатих ЕСПБ наставничког образовања. Термин за жалбе на прелиминарну листу је 21.10.2020. путем електронске поште cppmo@f.bg.ac.rs.

2020

Центар за образовање наставника Филозофског факултета расписује други јавни позив за програм учења током читавог живота "Образовање наставника предметне наставе". У прилогу се налазе текст Јавног позива и Пријавни лист који је потребно предати приликом подношења докумената. Пријаве се подносе у периоду од 12.10. до 18.10.2020.

Сеп

2020

Филозофски факултет Универзитета у Београду расписао је конкурс за упис студената на мастер академске студије у школској 2020/2021. години.
У прилогу су дате додатне информације о упису на овај мастер програм.

Сеп

2020

Универзитет у Бечу и Филозофски факултет Универзитета у Београду организују онлајн догађај "CROSS-BORDER PERSPECTIVES ON REFUGEE EDUCATION", који ће се одржати 21.09.2020. у 16:15 (CEST). На догађају ће бити представљена искуства различитих земаља, док ће уводна излагања имати Фредерик Шметс (UNHCR), Лаура Клоцер (Универзитет у Нешателу), Халид Арар (Државни универзитет у Тексасу). Уколико сте заинтересовани за образовање мигранта и избеглица, придружите нам се! У прилогу можете наћи најаву и програм догађаја, као и резимее излагања. За све додатне информације, пишите на olja.jovanovic@f.bg.ac.rs.

Јул

2020

У складу са новим мерама које је донео Универзитет у Београду, испит на предмету Психологија за наставнике ће бити организован 14. јула у 4 термина.

Молимо све колеге које су пријавиле испит из овог предмета у актуелном испитном року да се до 12. јула упишу за неки од понуђених термина у одређеној сали.
Више информација о понуђеним терминима и начину пријаве за неки од њих можете наћи на следећем линку: http://moodle.f.bg.ac.rs/mod/forum/discuss.php?d=5397

У једној сали у одређеном термину може бити највише 9 пријављених.

Хвала на разумевању!

Јун

2020

На јавни позив за упис на програм „Образовање наставника предметне наставе“ у јунском року пријавила се једна кандидаткиња. На основу приложене документације Комисија за упис је проценила да кандидат задовољава услове за упис на програм. У прилогу се налази Прелиминарна листа са бројем признатих ЕСПБ наставничког образовања. Термин за жалбе на прелиминарну листу је до 25.06.2020. путем електронске поште cppmo@f.bg.ac.rs.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12