Јул

2017

Kоначна ранг-листа са укупним резултатом сваког кандидата објављена је на сајту Факултета, у рубрици За будуће студенте – Коначна ранг-листа (www.f.bg.ac.rs/buduci_studenti/konacna).

Они кандидати који нису стекли право на упис, то јест, кандидати који су се нашли „испод црте“ налазе се на обједињеној листи приоритета за упис на јавној прозивци, која је објављена на сајту Факултета, у рубрици За будуће студенте – Листа приоритета за јавну прозивку (www.f.bg.ac.rs/buduci_studenti/preostala_mesta). Кандидати су на овој листи рангирани на основу збира бодова из средње школе и са пријемног испита, без обзира на студијски програм за који су се примарно пријавили и на изражени редослед жеља. Обједињена листа приоритета за упис на јавној прозивци објављује се истовремено са прелиминарном и коначном ранг-листом и представља једину основу за упис кандидата по прозивци.

Јул

2017

Обавештавамо вас да је отворен ERASMUS+ конкурс за размену у пролећном семестру на Универзитету Масарик у Брну (Република Чешка). Више информација можете пронаћи на страни за Међународну сарадњу

Јун

2017

Обавештавају се запослени да је склопљен уговор о пословној сарадњи са предузећем "Техноманија", који се односи на куповину њихових производа под повољним условима. Више о овоме можете сазнати у Рачуноводству.

2017

Обавештење о пријави испита у августовском испитном року у школској 2016/2017. години налази се у прилогу.

2017

Predstavljanje knjige prof. dr Aleksandra Boškovića Mesoamerican Religions and Archaeology: Essays in Pre-Columbian Civilizations (London: Archeopress, 2017)

Дец

2016

Лабораторија за експерименталну психологију вас позива на трибину са темом „Веруј ми да те лажем! Испитивање способности лагања и њених корелата“, о којој ће говорити Никола Милосављевић (Одељење за психологију, Филозофски факултет, Београд).

Трибина ће се одржати у четвртак 22. децембра у 15 часова, у просторијама Лабораторије за експерименталну психологију на Филозофском факултету у Београду (сутерен Факултета).

У прилогу се можете детаљније информисати о садржају трибине.

1, 2, 3, 4, 5, 6