2017

У прилогу је позив на предавање проф. др Лезли Склера, које ће се одржати у петак 28.04.2017. године у 12:00, у свечаној сали „Драгослав Срејовић“.

2017

Центар за теорију историје Филозофског факултета позива на предавање Житије као историјски извор? (Књижевност и историографија) које ће одржати проф. др Ирена Шпадијер (Филолошки факултет, Београд) у четвртак, 27. априла, у 17 часова, у учионици 408.

2017

Волонтери Филозофског факултета вас позивају да данас дођете на последњу акцију добровољног давања крви у овој години и да дате крв и тиме помогнете многима којима је то преко потребно. Акција ће се одржати у свечаној сали „Драгослав Срејовић“ (108) од 11 до 17 часова.

2017

У складу са Правилником о студентском вредновању наставе и педагошког рада наставника Филозофског факултета и са Правилником о студентском вредновању педагошког рада наставника и сарадника Универзитета у Београду, студентско вредновање педагошког рада наставника и сарадника за пролећни семестар академске 2016/2017. године биће спроведено у периоду од 15.05. до 26.05.2017. године.

Мирјана Адамовић, с.р.

Председница Комисије
за обезбеђивање квалитета
и самовредновање

2017

У складу са Правилником о oбезбеђивању квалитета и самовредновању на Филозофском факултету вредновање управљања и организације рада за све наставнике и сараднике Филозофског факултета биће спроведено у електонској форми у периоду од 15.05. до 30.05.2017. године.

2017

У складу са Правилником о oбезбеђивању квалитета и самовредновању на Филозофском факултету спроводи се истраживање о квалитету и условима студирања у коме учествују сви студенти. Ваше мишљење о укупном досадашњем искуству током студија (са наставним, ненаставним особљем, условима рада и слично) нам је од великог значаја, а резултати анкете биће искоришћени у унапређењу студија. Анкета је у потпуности анонимна и биће спроведена у електронској форми у периоду од 15.05. до 30.05.2017. године.

2017

Лабораторија за експерименталну психологију вас позива на трибину са темом „Connectivity in the Mental Lexicon: Some Implications for Morphological Theory and Typology“, о којој ће говорити Andrea D. Sims (The Ohio State University, USA).

Трибина ће се одржати у четвртак 13. априла у 15 часова, у просторијама Лабораторије за експерименталну психологију на Филозофском факултету у Београду (сутерен Факултета).

У прилогу се можете детаљније информисати о садржају трибине.

2017

Трибина: Историјска позадина филма „Монтевидео“ у организацији Клуба студената историје „Острогорски“ одржаће се 12. априла у 20 часова у амфитеатру „Георгије Острогорски“. Гости на трибини ће бити глумац и редитељ Драган Бјелогрлић и проф. др Радина Вучетић.

2017

Обавештавамо вас да Институт за педагогију и андрагогију Филозофског факултета Универзитета у Београду реализује програме стручног усавршавања у подручју образовања одраслих за извођаче програма образовања одраслих. Информације о програмима можете пронаћи у прилогу.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9