2016

Конкурс за доделу „Награде Задужбине Ђоке Влајковића“ за најбољи научни рад младих научних радника Универзитета у Београду налази се у прилогу.

2016

Лабораторија за експерименталну психологију вас позива на трибину са темом „Веруј ми да те лажем! Испитивање способности лагања и њених корелата“, о којој ће говорити Никола Милосављевић (Одељење за психологију, Филозофски факултет, Београд).

Трибина ће се одржати у четвртак 22. децембра у 15 часова, у просторијама Лабораторије за експерименталну психологију на Филозофском факултету у Београду (сутерен Факултета).

У прилогу се можете детаљније информисати о садржају трибине.

2016

Обавештавамо вас да су Француска амбасада и Француски институт у Србији расписали конкурс за доделу стипендија за Мастер 2 ниво и докторске студије у коменторству за 2017/2018. за студенте из Србије који желе да наставе школовање у Француској.

Крајњи рок за подношење кандидатура: 17. март 2017.

За додатне информације: http://www.serbie.campusfrance.org/dossier/konkurs-za-dodelu-stipendija-vlade-republike-francuske-za-akademsku-2017-2018-godinu

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9