Дец

Позив на предавање "Активности каријерног вођења и саветовања у школи – улога наставника и стручних сарадника"

Центар за образовање наставника вас позива на предавање "Активности каријерног вођења и саветовања у школи – улога наставника и стручних сарадника" коју ће реализовати представници Фондације Темпус - Euroguidance центра.
Предавање ће се одржати у уторак 18. децембра са почетком у 18:30 на Филозофском факултету у Београду (сала 601, 6. спрат).
У оквиру предавања будући стручни сарадници и предметни наставници биће у прилици да се упознају са улогом школе у каријерном вођењу и саветовању (КВиС) ученика, организацијом рада тимова за КВиС, и начинима ефикасног и сврсисходног планирања активности који воде развоју вештина управљања каријером код ученика.