Сеп

Сви кандидати који су се пријавили за упис на основне академске студије у септембру, полагаће тест знања 5. 9. 2018., а тест опште информисаности 6. 9. 2018. године у свечаној сали 108 на првом спрату са почетком у 10:00 часова.

Кандидати се морају у потпуности придржавати објављеног распореда полагања. Пријемни испит је целовит. Уколико кандидат не изађе на тест знања или / и тест опште информисаности, сматраће се да је одустао од полагања пријемног испита и неће бити рангиран.

Авг

Обавештење о поступку полагања пријемног испита и упису на Филозофски факултет у другом, септембарском уписном року и то за:

• 13 слободних места на ОАС археологије, за студенте који се финансирају на терет буџета;
  • 20 слободних места на ОАС историје, за студенте који се финансирају на терет буџета;
  • 19 слободних места на ОАС историје уметности, за студенте који се финансирају на терет буџета;
  • 10 слободних места на ОАС класичних наука, за студенте који се финансирају на терет буџета;
  • 6 слободних места за кандидате који су средњу школу, или део средњег школовања завршили у иностранству, за студенте који се финансирају на терет буџета;
објављено је у рубрици: Поступак пријављивања и уписа / За будуће студенте,

а може се преузети и овде.

1, 2, 3, 4, 5