Ispiti - KSJ

РАСПОРЕД ИСПИТА


Енглески - Ана Поповић Пецић
Енглески језик 1 (АН, ПЕ)
18.01. у 17.30 сл. 104

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС)
18.01. у 9.30 каб. 109


Енглески - Милица Стојановић
Енглески језик 1 (ИУ)
20.01.2021 у 13.00 103

Енглески језик 2 (ИУ, АР)
20.01.2021 у 15.00 109


Енглески - Маја Стевановић
Енглески језик 1 (ПС, ФС, КЛ)
12.01. 2021. у 12.00 208

Енглески језик 1 (ИС, АР, СО)
19.01. 2021. у 16.00 АМФ


Енглески - Светлана Стојић
Енглески језик 2 (СО, ФС)
11.1.2021. у 14.00 сати сл. 104

Увод у студије британске културе - писмени испит (СО, ПС, АР, ИУ, ИС)
11.1.2021. у 13,15 сати сл. 104

Студије британске културе - писмени испит (СО, ПС, АР, ИУ, ИС)
11.1.2021. у 13,15 сати сл. 104


Енглески - Нина Влаховић
Енглески језик 1 (ИС, ЕН)
15.01.2021. 11 ч. сл.308

Енглески језик 2 (ИС, ЕН, КЛ)
15.01.2021. у 12.00 сл.308/каб.109


Француски - Милица Мирић
Француски језик 1 (све групе)
19.01.2021. у 10.00 сала 104

Француски језик 2 - усмени испит (све групе)
19.01.2021. у 10.00 сала 104


Немачки - Катарина Кржељ
Немачки језик 1 (све групе)
15.01.2021. у 11ч. сл.309

Немачки језик 2 - усмени испит (све групе)
15.01.2021. у 12.00 сл.309/каб.107


Руски - Мирјана Адамовић
Руски језик 1 (све групе)
18.1.2021. у 15.00h каб.107

Руски језик 2 - усмени испит (све групе)
18.1.2021. у 15.00h каб.107


Шпански - Марина Николић
Шпански језик 1 (све групе)
18.1.2021 у 12.00h сала 105

Шпански језик 2 - усмени испит (све групе)
18.1.2021 у 13.30h каб.107




Енглески - Ана Поповић Пецић
Енглески језик 1 (АН, ПЕ)
09.02.2021. у 17.30 сала 104

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС)
09.02.2021. у 11.00 каб. 109


Енглески - Милица Стојановић
Енглески језик 1 (ИУ)
03.02.2021 у13.00 104

Енглески језик 2 (ИУ, АР)
03.02.2021 у 15.00 109


Енглески - Маја Стевановић
Енглески језик 1 (ПС, ФС, КЛ)
01.02. 2021. у 15.00 105

Енглески језик 1 (ИС, АР, СО)
09.02.2021. у 14.00 АМФ


Енглески - Светлана Стојић
Енглески језик 2 (ФС, СО)
01.02.2021. у 14,00 сала 104/каб. 109

Увод у студије британске културе - писмени испит (СО, ПС, АР, ИУ)
01.02.2021. у 13,15 сала 104

Студије британске културе - писмени испит (СО, ПС, АР, ИУ, ИС)
01.02.2021. у 13,15 сала 104


Енглески - Нина Влаховић
Енглески језик 1 (ИС, ЕН)
08.02.2021. у 11.ч каб. 109/104

Енглески језик 2 (ИС, ЕН, КЛ)
08.02.2021 у 12ч. каб. 109


Француски - Милица Мирић
Француски језик 1 (све групе)
09.02.2021. у 10.00 сала 104

Француски језик 2 - усмени испит (све групе)
09.02.2021. у 10.00 сала 104


Немачки - Катарина Кржељ
Немачки језик 1 (све групе)
8.02.2021. у 11 ч. каб. 107

Немачки језик 2 - усмени испит (све групе)
8.02.2021. у 12.ч. каб. 107


Руски - Мирјана Адамовић
Руски језик 1 (све групе)
08.02.2021. у 15.00h каб. 107

Руски језик 2 - усмени испит (све групе)
08.02.2021. у 15.00h каб. 107


Шпански - Марина Николић
Шпански језик 1 (све групе)
05.02.2021 у 11.00h сала 104

Шпански језик 2 - усмени испит (све групе)
05.02.2021 у 12.30h каб-107



Распоред испита тренутно није доступан...

Распоред испита тренутно није доступан...
↑↑↑