Испити - КСЈ

РАСПОРЕД ИСПИТА


Енглески - Ана Поповић Пецић
Енглески језик 1 (АН, ПЕ)
15.01.2019. у 9.30 каб. 109

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС)
15.01.2019. у 9.30 каб. 109


Енглески - Милица Стојановић
Енглески језик 1 (ИУ)
15.01.2019. у 14.30 сала 104

Енглески језик 2 (ИУ, АР)
15.01.2019. у 12.45 каб. 109


Енглески - Маја Стевановић
Енглески језик 1 (ИС, АР, КЛ, ФС, СО и ПС)
16.01.2019. у 14:00 АМФ


Енглески - Светлана Стојић
Енглески језик 2 (ФС, СО)
14.01.2019. у 15:00 каб. 109

Увод у студије британске културе - писмени испит (СО, ПС, АР, ИУ)
14.01.2019. у 14:00 сала 101

Студије британске културе - писмени испит (СО, ПС, АР, ИУ)
14.01.2019. у 14:00 сала 101


Енглески - Нина Влаховић
Енглески језик 1 (ИС, ЕН)
15.01.2019. у 11:00 сала 211

Енглески језик 2 (ИС, ЕН, КЛ)
15.01.2019. у 12:30 каб. 109


Француски - Милица Мирић
Француски језик 1 (све групе)
15.01.2019. у 10:00 сала 409

Француски језик 2 - усмени испит (све групе)
15.01.2019. у 10:30 каб. 107


Немачки - Катарина Кржељ
Немачки језик 1 (све групе)
15.01.2019. у 10:00 сала 409

Немачки језик 2 - усмени испит (све групе)
15.01.2019. у 10:30 каб. 107


Руски - Мирјана Адамовић
Руски језик 1 (све групе)
21.01.2019. у 15:15 каб. 107

Руски језик 2 - усмени испит (све групе)
21.01.2019. у 15:15 каб. 107


Италијански - Данијела Ђоровић
Италијански језик 1 (све групе)
21.01.2019.У 18.30 сала 104

Италијански језик 2 - усмени испит (све групе)
21.01.2019.у 20.00 кабинет 107


Шпански - Марина Николић
Шпански језик 1 (све групе)
16.01.2019 у 11:00 сала 104

Шпански језик (стари програм), колоквијуми I и II
16.01.2019 у 11:00 сала 104

Шпански језик 2 - усмени испит (све групе)
16.01.2019 у 12.30 каб.107

Шпански језик - усмени испит стари програм (све групе)
16.01.2019 у 12.30 каб.107




Енглески - Ана Поповић Пецић
Енглески језик 1 (АН, ПЕ)
05.02.2019. у 9.30 каб. 109

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС)
05.02.2019. у 9.30 каб. 109


Енглески - Милица Стојановић
Енглески језик 1 (ИУ)
05.02.2019. у 14.00 сала 104

Енглески језик 2 (ИУ, АР)
05.02.2019. у 12.30 каб. 109


Енглески - Маја Стевановић
Енглески језик 1 (ИС, АР, КЛ, ФС, СО, ПС)
06.02.2019. у 12:00 АМФ


Енглески - Светлана Стојић
Енглески језик 2 (ФС, СО)
05.02.2019. у 15:15 каб. 109/ сала 105

Увод у студије британске културе - писмени испит (СО, ПС, АР, ИУ)
05.02.2019. у 15:00 сала 105

Студије британске културе - писмени испит (СО, ПС, АР, ИУ)
05.02.2019. у 15:00 сала 105


Енглески - Нина Влаховић
Енглески језик 1 (ИС, ЕН)
04.02.2019. у 11:00 сала 211/каб. 109

Енглески језик 2 (ИС, ЕН, КЛ)
04.02.2019. у 12:30 каб. 109


Француски - Милица Мирић
Француски језик 1 (све групе)
12.02.2019. у 10:00 сала 409

Француски језик 2 - усмени испит (све групе)
12.02.2019. у 10:30 каб. 107


Немачки - Катарина Кржељ
Немачки језик 1 (све групе)
05.02.2019. у 12:00 каб. 107

Немачки језик 2 - усмени испит (све групе)
05.02.2019. у 12:00 каб. 107


Руски - Мирјана Адамовић
Руски језик 1 (све групе)
11.02.2019. у 15:15 каб. 107

Руски језик 2 - усмени испит (све групе)
11.02.2019. у 15:15 каб. 107


Италијански - Данијела Ђоровић
Италијански језик 1 (све групе)
11.02.2019. у 18.30 сала 104

Италијански језик 2 - усмени испит (све групе)
11.02.2019. у 20.00 кабинет 107


Шпански - Марина Николић
Шпански језик 1 (све групе)
12.02.2019. у 11:00 сала 105

Шпански језик (стари програм), колоквијуми I i II
12.02.2019. у 11:00 сала 105

Шпански језик 2 - усмени испит (све групе)
12.02.2019. у 12.30 каб.107

Шпански језик - усмени испит (стари програми)
12.02.2019. у 12.30 каб.107


↑↑↑