Класичне науке

РАСПОРЕД ИСПИТА
Септембарски испитни рок
(редовни + продужени)

Одлука о испитном року

  • пријава испита: од 03. до 11.09. 2018.
  • уплата најкасније до: 09.09. 2018.
  • провера услова и приговори: 12.09. 2018.
  • испити: од 17.09. до 26.09. 2018.

Одлука о продужењу испитног рока

  • папирна пријава испита: до 27.09.2018. (до 12:00 или до 14:00 у зависности од радног времена секретара одељења)
  • жута пријава за прво и друго пријављивање испита
  • розе пријава за треће и свако наредно пријављивање испита
  • испити ће се одржавати: од 26. до 30.09.2018.




ПРОДУЖЕНИ СЕПТЕМБАРСКИ РОК
Грчки језик (изборни АР, ИУ)
28.9. у 11:00 кл2

Грчки језик I - писмени
27.9. у 11:00 СтКЛ1

Грчки језик I - усмени
по договору с професором

Грчки језик II - писмени
27.9. у 11:00 СтКЛ1

Историјска граматика грчког језика I - писмени
27.9. у 11:00 СтКЛ1

Историјска граматика латинског језика I - писмени
27.9. у 13:00 СтКЛ1

Историјска граматика латинског језика I - усмени
28.9. у 10:00 кл5

Латински језик, Латински језик 1, Латински језик 2 (АР, ИС, ИУ)
28.9. у 10:00 кл3

Латински језик I - писмени
27.9. у 13:00 СтКл1

Латински језик I - усмени
28.9. у 10:00 кл3

Латински језик II - писмени
27.9. у 13:00 СтКл1

Латински језик II - усмени
28.9. у 10:00 кл3

Методика наставе класичних језика
28.9. у 10:00 кл3

Преглед античке књижевности 3
28.9. у 11:30 кл2



Предмети са мастер и докторских студија
Сви предмети код доц. др А. Петковић
27.9. у 12:00  25.9. у 11:30 кл2



Предмети са основних студија
Античка реторика
26.9. у 10:00 кл4

Византијска филологија I
21.9. у 11:00 кл2

Византијска филологија II
21.9. у 11:00 кл2

Грчки језик (АР, ИУ)
25.9. у 11:00 кл2

Грчки језик I - писмени
19.9. у 9:00  19.9. у 11:00 СтКЛ1

Грчки језик I - усмени
26.9. у 11:00 кл1

Грчки језик II - писмени
19.9. у 9:00  19.9. у 11:00 СтКЛ1

Грчки језик II - усмени
26.9. у 11:00 кл2

Историја религија (КЛ)
21.9. у 10:00 кл1

Историја римске књижевности
26.9. у 10:00 кл4

Историја хеленске књижевности
26.9. у 10:00 кл4

Историјска граматика грчког језика I - писмени
19.9. у 9:00  19.9. у 11:00 СтКЛ1

Историјска граматика грчког језика I - усмени
26.9. у 10:00  24.9. у 10:00 кл1

Историјска граматика грчког језика II
26.9. у 10:00  24.9. у 10:00 кл1

Историјска граматика латинског језика I - писмени
18.9. у 10:00 СтКЛ1

Колоквијум из Историје римске књижевности (доц др А. Петковић)
25.9. у 11:00 кл2

Колоквијум из Историје хеленске књижевности (доц. др Д. Поповић)
24.9. у 11:30 кл2

Латински језик (АР, ИУ)
18.9. у 10:00 кл3

Латински језик 1, Латински језик 2 (ИС)
18.9. у 10:00 кл3

Латински језик I - писмени
18.9. у 10:00 СтКЛ1

Латински језик I - усмени
25.9. у 10:00 кл3

Латински језик II - писмени
18.9. у 10:00 СтКЛ1

Латински језик II - усмени
25.9. у 10:00 кл3

Методика наставе класичних језика
25.9. у 11:00 кл3

Новогрчки језик I
20.9. у 13:00 СтКЛ1

Новогрчки језик II
20.9. у 13:00 СтКЛ1

Преглед античке књижевности 1
20.9. у 10:00 СтКЛ1

Преглед античке књижевности 3
24.9. у 11:00 кл2

Теорија античке књижевности
25.9. у 11:30 кл2

Увод у класичне науке
21.9. у 10:00 кл2

Увод у историју религија (AΡ, ИУ)
21.9. у 10:00 кл1
↑↑↑